Recenze PS3 BlueTooth Headset

svagi

Přidáno: 9. ledna 2014

• Skvele ovladani
  • Perfektni zvuk
  • Dobre sedi a netlaci i pri delsim hrani
  • Je lehky
  • Moznost vyuzit jako mikrofon pri nabijeni

S timto HS jsem spokojen. Skvele sedi a da se nastavit jak na pravou tak i na levou stranu . Pri nabijeni se da pouzit jako mikrofon coz u nekterych HS nelze . Nevihodou je dodavany prilis kratky kabel ale to sem vyresil pripojenim na kabel pro ovladac takze s tim nemam problem. Vyhodou je i tlacitko MUTE ktere vypne nebo naopak zapne funkci mikrofonu. Urcite bych tento HS doporucil.

Přidáno: 17. října 2013

Zakoupeno v Originalky.cz

• info o stavu na obrazovce
  • tlačítko MUTE
  • funguje i při nabíjení

vybrala jsem podle recenzí na tento produkt a jsem spokojená. Líbí se mi,že info o baterii,hlasitosti a vypnutí mikrofonu se zobrazuje na TV
doporučuju

Richard Bedlek

Přidáno: 15. září 2013

Zakoupeno v Originalky.cz

• Velice kvalitní zvuk a mikrofon. Dá se nastavit hlasitost sluchátka a multnout mikrofon.
  • Sluchátko je po chvíli v uchu nepohodlné

Velice kvalitní produkt od fyrmi Sony

Deny

Přidáno: 24. ledna 2013

Zakoupeno v Originalky.cz

• nutnost pro ty kdo chtějí hrát on line hry na systému Playstation 3,skvělá věcička na pokec při hraní po síti
  • Asi žádná chyba na něm není

Přidáno: 15. ledna 2013

Zakoupeno v Originalky.cz

• jednoduché propojení s PS,vyhovující hlasitost,pohodlný na uchu

Ověřený zákazník Comfor.cz

Přidáno: 9. prosince 2012

Zakoupeno v Comfor.cz

Vysoce kvalitní headset pro komunikaci při hraní online her. Kdo uvažuje o koupi mohu jen doporučit :) protože při hraní s kamarády to je asi to nejdůležitější a co by to bylo za zábavu kdyby jste se s ostatními neslyšeli :) nechápu že jsem si tento produkt neobstaral už dříve !

Ověřený zákazník Herní svět

Přidáno: 4. června 2012

Zakoupeno v Herní svět

• Perfektni design
  • Dokonaly zvuk
  • Hrani dostalo novy rozmer. Predevsim multiplayer
  • Vyšší cena
  • Baterka by mohla vydrzet dele nez cca 5 hodin

Jsem rad, ze jsem na tomto vyrobku nesetril. O par stovek levnejsi sluchatka, nebo napr. Handsfree naslouchatko, by o tolik uroven hrani jiste nezvedlo.

Přidáno: 15. ledna 2012

Zakoupeno v Originalky.cz

tento produkt jsem si vybrala jako doplnek ke hre battlefield 3 na PS3, produkt se jednoduse pouzíva a funguje opravdu skvele.

Ověřený zákazník ipopular.cz

Přidáno: 25. listopadu 2011

Zakoupeno v ipopular.cz

• SUPER HEADSET
  • NIC

Sice je trochu drazsi ale je super

Ověřený zákazník ElektroInternet.cz

Ověřený zákazník Top Top

Jarda Kubš

Přidáno: 15. ledna 2010

Zakoupeno v Top Top

• Pěkné zpracování, váha neobtěžuje a samozřejmě super zvuk!!
  • V sadě je krátký napájecí kabel cca 20cm a ze začátku se špatně polohuje a proto se stává že napájecí kolébka nesedí celou plochou na poličce. Zřejmě se to zlepší..

Headset jsem koupil po dlooohém výběru co k PS3.Raději jsem šel cestou originálního příslušenství a nelituju toho! Zvuk jaký tento headset nabízí je s porovnáním headsetu od nokie nebo Jabry super. Veškeré info o stavu zapnutí, ztlumení mikrofonu nebo stavu baterie vidíte na obrazovce takže není co dodat. Spárování proběhlo v naprosté rychlosti a jednoduchosti.Při dlouhém hraní mi v ničem nevadí a drží pěkně na místě.